MENIU

Apie mus

Apie mus

Mūsų verslo akiratyje – efektyvios sausumos logistikos paslaugos.

Tarpautinių krovinių bei jūrinių konteinerių pervežimas yra daugiau nei 15 metų vykdoma “Autovesta” veikla, kurioje siekiame išlikti inovatyviais ir nuolat tobulėjančiais lyderiais.

Mūsų veikla

“Autovesta” tai profesionalios sausumos transporto paslaugos. Vietinis ir tarptautinis jūrinių konteinerių pervežimas, negabaritinų krovinių gabenimas, Tank konteinerių pervežimai. “Autovesta” taip pat yra žinomas ir patikimas muitinės tarpininkas. Lenkiame transporto įmones savo paslaugų ir komandinio darbo rezultatais.

Veiklos filosofija

Mūsų svarbiausias tikslas – Jums reikalingos logistikos ir transporto paslaugos profesionalus įgyvendinimas. Vertiname pagarbą ir partnerystę versle, todėl visa mūsų komanda skiria ypatingą dėmesį jūsų kroviniui, laikui ir pageidavimams.

Veiklos geografija

Mūsų veikla – kokybiški ir aukščiausius reikalavimus atitinkantys tarptautinai pervežimai Baltijos šalyse, Europoje, tarp Europos sąjungos narių. Taip pat, tarptautiniai krovinių pervežimai į Ukrainą. Iš ir į Klaipėdos uostą gabename visų tipų – jūrinius, negabaritinius, tank – konteinerius.

Patikimumas

Būkite ramūs dėl savo krovinio! Esame ISO sertifikuotas transporto paslaugų tiekėjas.

Mūsų suteikiamas krovinio draudimas užtikrins jo saugumą. “Autovesta” nuolat stebi ir prižiūri krovinio judėjimą. Įmonė atitinka auksčiausius ISO standartų reikalavimus.

© 2024. Visos teisės saugomos UAB “Autovesta” Privatumo politika
Sukurta: PictureIDeas

Turite klausimų?